FAQ

/FAQ
FAQ2019-04-26T13:01:50+02:00

Skontaktuj się z Velvetcar, gdzie zostaniesz skierowany do odpowiedniego serwisu i umówiony na konkretny dzień i godzinę.

Skontaktuj się z Velvetcar, gdzie zostaniesz skierowany do odpowiedniego serwisu i umówiony na konkretny dzień i godzinę, koszty są w cenie wynajmu, więc nie ponosisz dodatkowych opłat.

Skontaktuj się z Velvetcar, gdzie zostaniesz skierowany do odpowiedniego serwisu i umówiony na konkretny dzień i godzinę. Wymiana opon w cenie miesięcznej raty.

Niezwłocznie skontaktuj się z Policją i ubezpieczycielem i poinformuj nas a my zorganizujemy auto zastępcze.

Skontaktuj się z ubezpieczycielem i poinformuj Velvetcar – my zajmiemy się procedowaniem szkody oraz podstawimy Ci auto zastępcze.

Serwis, wymiana opon, UBEZPIECZENIE OC, AC, NNW.

Wynajem długoterminowy oznacza jedną ratę, w ramach której pokrywana jest obsługa serwisowa, ubezpieczenie oraz wymiana opon, koszty finansowe i koszty utraty wartości auta a także w razie potrzeby pakiet assistance oraz auto zastępcze.

Taka forma finansowania jest bardziej korzystna od leasingu, ponieważ w ratach nie spłacasz całej wartości samochodu, lecz finansujesz jego utrzymanie i utratę wartości (czyli różnicę pomiędzy ceną zakupu, a szacowaną wartością rynkową na koniec umowy).

– nie wpływa na zdolność kredytowa

– nie trzeba przedstawiać dokumentów finansowych

– nie musisz wykupować auta i później zajmować się jego odsprzedażą ( rynek aut używanych jest mocno niestabilny, trudno przewidzieć utratę wartości samochodu – zwłaszcza  przy nowych przepisach)

Tak, każdy z naszych samochodów można wykupić po okresie wygaśnięcia umowy najmu.

Tak, rata obejmuje podstawowe ubezpieczenie samochodu.

Velvetcar posiada własną listę współpracujących serwisów, do których kieruje wszystkich klientów.

Tak, współpracujemy z Grupą Gezet i  przewidujemy możliwość spersonalizowania konkretnego pojazdu. Wybierz swój wymarzony pojazd z oferty Grupa Gezet i zgłoś się do nas ze specyfikacją.

Każdy z naszych samochodów posiada nadajnik GPS  i nie ma potrzeby instalacji dodatkowych urządzeń.

Istnieje taka możliwość, obowiązuje 1 miesiąc wypowiedzenia.

Weryfikacja i oszacowanie kosztów jest wyłącznie po stronie Velvetcar, który jest właścicielem auta do momentu spłaty rat przez wynajmującego i zakończenia umowy i następuje w serwisie wyznaczonym przez Velvetcar.

Tak, reklama musi zostać usunięta jeżeli klient nie zdecyduje się na wykup samochodu po okresie wygaśnięcia umowy a także wszelkie uszkodzenia spowodowane obecnością reklamy na pojeździe są po stronie wynajmującego w przypadku zdania samochodu.

UNIA EUROPEJSKA -TAK, kraje wyższego ryzyka- należy dokupić rozszerzenie AC.

Tak, jest to usługa dodatkowo płatna w pakiecie Premium, który  możesz u nas wykupić.

Dzięki niemu obniżasz koszt raty.

1 komplet opon zimowych oraz 1 komplet opon letnich.

Taki sam jak przy odbiorze pojazdu w momencie podpisania umowy, bez uszkodzeń i z 2 kompletami opon.

Dowód osobisty i prawo jazdy, dane do faktury.

Minimalny czas trwania umowy to 6 miesięcy a maksymalny 36 miesięcy.

Pełen pakiet ubezpieczenia.

To Ty deklarujesz przebieg jaki robisz w ciągu roku. Jeśli go przekroczysz, w umowie podane są stawki za każdy dodatkowy kilometr.

Możesz udostępnić pojazd osobie trzeciej pod warunkiem  wskazania przez Ciebie nam takiej osoby i otrzymania upoważnienia.

Korzystając ze strony akceptujesz postanowienia polityki prywatności oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z polityką RODO. Zgoda